Detox Organics

( ilość produktów: 30 )

Interesuje Cię wysokiej jakości pielęgnacja twarzy, włosów i ciała? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Natura Siberica. Tutaj zaopatrzysz się w ekologiczne, wegańskie kosmetyki z linii Detox Organics, dzięki którym Twoja skóra stanie się jędrna i gładka oraz optymalnie nawilżona.

Detox Organics – dwie linie preparatów kosmetycznych z najwyższej półki

Detox Collection to dwie bardzo interesujące linie nazwane na cześć regionów: Sachalin i Kamczatka.

Linia Kamczatka, nawiązująca do regionu, w którym nadal jest wiele czynnych wulkanów, charakteryzuje się takimi składnikami jak biała glinka, popiół wulkaniczny, węgiel bambusowy, sól morska.

Linia Sachalin z kolei oparta jest na zielonych, brązowych, czerwonych sachalińskich algach i wodzie termalnej. W produktach zamknięte są zioła, jagody, kwiaty, które rosną na organicznych farmach Natura Siberica. Kolekcja to kompleksowa kuracja od stóp do głów.

Organiczne preparaty Detox Organics – zalety nie do przecenienia

Sprzedawane w Natura Siberica naturalne preparaty organiczne z linii Detox Organics mają unikalną formułę, która bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Świetnie nawilżają one skórę oraz wyrównują jej koloryt, zmniejszając widoczność istniejących przebarwień. Wegańskie kosmetyki nadają skórze naturalnego blasku.

Nieograniczony wybór ekologicznych kosmetyków w naszej ofercie

W Natura Siberica udostępniamy naszym klientkom możliwość zaopatrzenia się w różnego rodzaju kosmetyki z serii Detox Organics. Wśród nich warto wymienić takie specyfiki, jak:

organiczny, certyfikowany, odmładzający żel do twarzy na noc;

  • antystresowy krem CC do twarzy;
  • żel oczyszczający do skóry głowy.

 

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

pixel