Super Siberica

( ilość produktów: 17 )

SUPER SIBERICA PROFESSIONAL nowa linia kosmetyków do włosów, bazująca na hydrolatach (naturalnych wodach roślinnych) pozyskanych z unikalnych roślin syberyjskich. Hydrolat jest skoncentrowanym koktajlem witamin i minerałów roślinnych, otrzymanym w procesie destylacji. Produkty do pielęgnacji włosów bazujące na hydrolatach są znacznie bardziej skuteczne niż te, których podstawę stanowi woda. Dzieje się tak, ponieważ hydrolat zachowuje ogromną ilość składników bioaktywnych znajdujących się w danej roślinie.

Super Siberica – skuteczność działania na najwyższym poziomie

Linia SUPER SIBERICA stanowi idealną kombinację najsilniejszych roślin syberyjskich z innowacyjnymi technologiami.

Produkty do pielęgnacji włosów z linii SUPER SIBERICA intensywnie nawadniają i odbudowują strukturę włosów, przywracając im jednocześnie blask. Organiczne wegańskie kosmetyki z tej serii doskonale wzmacniają włosy u ich nasady. Przeciwdziałające wypadaniu włosów preparaty sprawiają jednocześnie, że poszczególne kosmyki stają się grubsze i bardziej lśniące. Ekologiczne specyfiki marki Natura Siberica bazujące na hydrolatach skutecznie nawilżają włosy. Jednocześnie ułatwiają też ich rozczesywanie. Ich regularne stosowanie bowiem zmiękcza strukturę włosów i zapobiega tendencjom do plątania się podczas czesania.

Bogactwo oferty kosmetyków Super Siberica w naszym sklepie

Asortyment naszego sklepu na bieżąco uzupełniamy o różnorodne naturalne kosmetyki z serii Super Siberica. Możesz u nas kupić takie produkty, jak:

  • maska do włosów;
  • wegański szampon do włosów.

Preparaty bez SLS i SLES wyróżnia uniwersalność zastosowania. Można ich używać zarówno do włosów kręconych, jak i do włosów farbowanych. Stosuj je codziennie, a już wkrótce zauważysz efekty, jak wspaniale wpłynie to na kondycję Twoich włosów.

Super Siberica — certyfikaty

Wszystkie produkty z linii SUPER SIBERICA posiadają certyfikat VEGAN. Oznacza to, że nie zawierają one jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego i odzwierzęcego, oraz że nie były testowane na zwierzętach.

pixel