Olivier Janiak ambasadorem produktów Natura Siberica MEN

2021-06-16
Olivier Janiak ambasadorem produktów Natura Siberica MEN

Olivier Janiak ambasadorem produktów Natura Siberica MEN

Oivier Janiak, dziennikarz, prezenter telewizyjny, redaktor naczelny magazynu Elle Man oraz miłośnik natury, został ambasadorem marki Natura Siberica Men, inspirowanej dziką i nieodgadnioną Syberią. Marka czerpie z tradycji syberyjskich plemion i łączy w sobie to, co najlepsze w naturze z najnowszą wiedzą biotechnologiczną. Ta właśnie ta dzikość Syberii, bliskość natury oraz dobroczynna siła naturalnych składników aktywnych urzekła dziennikarza.


Marka Natura Siberica zrodziła się z szacunku do natury i piękna. Większość roślin pozyskiwanych dla marki nie występuje w żadnym innym rejonie świata, a pozostałe mają silniejsze działanie niż te pozyskiwane poza Syberią. Wszystko za sprawą ekstremalnie zimnego, surowego i czystego klimatu, który pobudza naturę do akumulacji ponadprzeciętnych ilości składników aktywnych. Dodatkowo, Natura Siberica, dzięki współpracy z rdzenną ludnością Syberii, która w tradycyjny sposób zbiera lokalne rośliny, gwarantuje jakość składników pozyskiwanych z pełną dbałością o środowisko i etykę pracy. To właśnie ta dzika, fascynująca natura oraz skuteczność formuł przekonała do siebie Oliviera Janiaka.

Dziennikarz, który od lat jest ikoną stylu i uosobieniem profesjonalizmu, został ambasadorem linii kosmetyków adresowanych do mężczyzn. Produkty kryją w sobie specjalnie wyselekcjonowane formuły na bazie syberyjskich roślin. Pomagają regenerować, odmładzać, tonizować i koić męską skórę. Dodatkowo chronią ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak stres, zmęczenie czy zanieczyszczenie środowiska. Wyraźnie poprawiają też kondycję włosów. Ostatni ulubieńcy marki dziennikarza to m.in. naturalny, zmiękczający szampon - odżywka do włosów 2w1, naturalny orzeźwiający żel pod prysznic, pianka-maska do golenia 2w1 oraz naturalny przeciwzmarszczkowy krem do twarzy. Dzięki nim może poczuć się #dzikiznatury.


Współpraca Natura Siberica z Olivierem Janiakiem potrwa przez najbliższy rok. Dziennikarz będzie wspierał markę w działaniach promocyjnych, uczestnicząc także w wydarzeniach i aktywnościach specjalnych marki. Dziennikarz już wcześniej promował produkty marki w swoich kanałach na social media.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021

Polecane

pixel