Oblepikha Siberica Professional

( ilość produktów: 30 )

Linia profesjonalnych kosmetyków OBLEPIKHA SIBERICA PROFESSIONAL do pielęgnacji ciała i włosów, zawiera wysoko skoncentrowany organiczny olej z ałtajskiego rokitnika (Oblepikha) zwanego złotem Syberii. Posiada on najwyższy poziom koncentracji witamin i polifenoli w północnej części półkuli, a jego owoce zawierają aż 10 różnych witamin, 18 aminokwasów, 24 minerały. Rokitnik ałtajski jest 15 razy bogatszy w witaminę C niż pomarańcze oraz posiada drugie najwyższe stężenie witaminy E w całym królestwie roślin. Dziki rokitnik ałtajski bogaty jest również w witaminy A i K, kwas foliowy, oraz kwasy OMEGA 7, 3 i 6 zapewniając skórze i włosom niezbędne składniki odżywcze.

Oblepikha Siberica Professional – preparaty o najwyższej skuteczności działania

Naturalne, organiczne kosmetyki z linii Oblepikha Siberica Professional doskonale nadają się zarówno do pielęgnacji ciała, jak i włosów. Wegańskie, ekologiczne preparaty znakomicie nawilżają i odżywiają skórę. Świetnie ją ujędrniają i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Nawadniające specyfiki efektywnie wyrównują koloryt skóry i eliminują istniejące już na niej nieestetyczne przebarwienia.

Różnorodność wegańskich preparatów w naszej ofercie

W sklepie Natura Siberica znajdziesz wysokiej jakości ekologiczne specyfiki z serii Oblepikha Siberica Professional. Można tutaj wymienić m.in. takie produkty jak:

  • organiczny krem dla dzieci;
  • certyfikowany żel do włosów i ciała;
  • pasta do zębów;
  • ekologiczny olejek do masażu.

Preparaty bez SLS oraz SLES nie powodują podrażnień skóry ani nie wywołują reakcji uczuleniowych.

Oblepikha Siberica Professional – certyfikaty

Wegańskie produkty nie zawierają w składzie żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Podkreśla to certyfikat Vegan Society. Z kolei dokument Wild Harvested wskazuje, że wszystkie składniki zbierane są ręcznie w naturalnym środowisku wzrostu.

pixel