Certyfikowana pielęgnacja twarzy

( ilość produktów: 33 )

O swoją cerę musisz dbać w szczególny sposób. Certyfikowana pielęgnacja twarzy powinna odbywać się przy użyciu wysokiej jakości preparatów dostępnych w sklepie Natura Siberica. Odpowiednio dobrane naturalne kosmetyki organiczne w krótkim czasie poprawią kondycję skóry twarzy i wyrównają jej koloryt.

Różnego rodzaju preparaty do certyfikowanej pielęgnacji twarzy w naszej ofercie

Zależy nam na tym, abyś miała nieograniczony dostęp do preparatów kosmetycznych z tzw. górnej półki. Dlatego oferujemy Ci ekologiczne, wegańskie preparaty, dzięki którym certyfikowana pielęgnacja twarzy będzie efektywna i łatwa do przeprowadzenia. Zwróć szczególną uwagę na takie specyfiki, jak:

  • organiczny, odmładzająco-liftingujący krem do twarzy na dzień;
  • regenerujący krem do twarzy na noc;
  • certyfikowany odmładzający tonik do twarzy.

Wszystkie preparaty z tej serii zawierają w składzie hydrolat z cladonii śnieżnej. Nie mają natomiast szkodliwych silikonów takich jak SLS oraz SLES.

Walory preparatów do certyfikowanej pielęgnacji twarzy

Ekologiczne preparaty do certyfikowanej pielęgnacji twarzy doskonale regenerują skórę oraz skutecznie niwelują zmarszczki. Gwarantują one skórze optymalny poziom nawilżenia. Skutecznie eliminują także nieestetyczne przebarwienia na skórze.

Jak stosować kosmetyki Natura Siberica?

Kosmetyki z linii Natura Siberica aplikuje się na suchą, oczyszczoną z zabrudzeń skórę twarzy. Wystarczy równomiernie rozprowadzić je po czole, nosie i policzkach oraz delikatnie wetrzeć.

pixel