Serum do włosów

( ilość produktów: 4 )

Serum do włosów Natura Siberica to produkt wyróżniający się bardzo wysokim stężeniem składników aktywnych. Dzięki temu, można liczyć na wyjątkowo silne i skuteczne działanie odbudowujące. Ten kosmetyk do zadań specjalnych jest polecany zwłaszcza do włosów osłabionych, jednak sprawdzi się również zawsze wtedy, gdy potrzebujemy konkretnego wsparcia w pielęgnacji. W naszej ofercie dostępne są sera wegańskie oraz organiczne, które mogą być z powodzeniem używane do każdego rodzaju kosmyków.

Naturalne serum Natura Siberica - skoncentrowana moc natury

Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii są bez silikonów SLS i SLES, dzięki czemu są bezpieczne w stosowaniu i nie działają drażniąco. W ofercie znajduje się m.in. certyfikowane laminujące serum z serii Detox Organics, które nie tylko wzmacnia, ale również wygładza włosy, co ułatwia ich późniejszą stylizację. Obecność takich składników jak cytryniec chiński należący do grupy adaptogenów oraz algi sprawia, że kosmyki prezentują się pięknie, zdrowo i są pełne blasku.

Włosom osłabionym proponujemy serum odbudowujące z serii Super Siberica, na bazie hydrolatu z sosny syberyjskiej. To dobry wybór dla wszystkich osób, które zmagają się z utratą objętości oraz słabym nawodnieniem. Serum jest wegańskie i wyróżnia się silnym działaniem wzmacniającym. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się mocniejsze, jedwabiste oraz grubsze. Sera aplikuje się na wilgotne kosmyki, wmasowując jedynie kilka kropli, bez konieczności spłukiwania. Następnie można przystąpić do układania fryzury.

pixel