Peelingi do twarzy

( ilość produktów: 6 )

Naturalny peeling do twarzy - skuteczne złuszczanie skóry z Natura Siberica 

Wraz ze starzeniem się skóry, czas jej odnowy ulega stopniowemu wydłużeniu. Co za tym idzie, na nową warstwę naskórka, która sprawia, że nasza cera wygląda świeżo i promiennie, musimy czekać znacznie dłużej niż kiedyś. W efekcie, nasze zmarszczki stają się bardziej widoczne, pory mają tendencję do większego zatykania się, a naczynka są w większym stopniu narażone na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Aby pobudzić skórę do szybszej odnowy, warto używać produktów o działaniu złuszczającym, takich jak peeling. 

Regularne stosowanie tego typu preparatów sprawia, że skóra jest znacznie gładsza i bardziej promienna, a przy tym wyróżnia się jednolitym kolorytem. W Natura Siberica znajdziesz peeling zarówno do cery wrażliwej z hydrolatem z różeńca górskiego, jak i do cery tłustej, z serii Bereza Siberica. Dzięki niemu, poprawisz także strukturę skóry, zmniejszysz zrogowacenia, a przy tym ryzyko zatykania się porów, co prowadzi do stanów zapalnych. 

 Wegańskie peelingi Natura Siberica - co znajdziesz w naszej ofercie?

Ogromną zaletą naszych kosmetyków jest łagodne działanie, przekładające się na bezpieczeństwo stosowania. Z tego względu, peeling Natura Siberica nadaje się nawet do suchej skóry oraz skłonnej do podrażnień. Oferujemy wyłącznie w 100% ekologiczne produkty, bazujące na naturalnych składnikach. Oprócz tego, można znaleźć u nas peelingi wegańskie i organiczne. Rośliny, z których następnie czerpiemy cenne substancje rosną na dzikich obszarach Syberii, a co za tym idzie, są nieskażone i posiadają wyjątkowo cenne właściwości. 

 W oferowanych przez nas produktach znajdziesz m.in. hydrolat z różeńca górskiego, który jest polecany przede wszystkim osobom posiadającym cerę wrażliwą. Peeling zapewni skórze rozświetlenie oraz odżywienie. Roślina jest zaliczana do grupy adaptogenów, przyspieszając regenerację skóry, działając kojąco i antyoksydacyjnie. Kolejnym składnikiem naszych kosmetyków jest hydrolat z aralii mandżurskiej, również należącej do grupy adaptogenów. To dobry wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na oczyszczeniu oraz rewitalizacji. Regularne stosowanie peelingu przywróci dawny blask zmęczonej skórze oraz zlikwiduje oznaki zmęczenia.

 Peeling do skóry trądzikowej - najlepszy sposób na ukojenie cery

 Jeśli na co dzień zmagasz się z widocznymi stanami zapalnymi na skórze, potrzebujesz kosmetyku, który zadziała wyciszająco, a przy tym wpłynie na ograniczenie produkcji sebum. Doskonałym rozwiązaniem będzie peeling z kwasami, zarówno AHA, jak i BHA. Znajdziesz je również w Natura Siberica. Wplatając preparat do regularnej pielęgnacji, dodatkowo zmniejszysz rozszerzone pory i znacznie poprawisz wygląd cery. Wszystkie peelingi są zamknięte w wygodnych opakowaniach, w pełni bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

pixel