Stylizacja

( ilość produktów: 4 )

Naturalna stylizacja włosów to najlepsza alternatywa dla kobiet, którym zależy na uzyskaniu wymarzonej fryzury, a jednocześnie nie chcą nadmiernie obciążać kosmyków i negatywnie wpływać na ich kondycję. Codzienne zabiegi z użyciem prostownicy i suszarki niestety działają niekorzystnie, powodując m.in. szybsze łamanie i rozdwajanie się końcówek. Kosmetyki Natura Siberica zostały stworzone z myślą o osobach chcących skutecznie zadbać o zdrowie i piękny wygląd włosów.

Naturalne produkty do stylizacji włosów - stwórz wymarzoną fryzurę z Natura Siberica

W naszym asortymencie można znaleźć organiczne i wegańskie kosmetyki, bez silikonów SLS i SLES. Są one zatem w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju włosów i z powodzeniem mogą być używane podczas codziennej stylizacji. Jeśli zależy Ci na skutecznej ochronie kosmyków, wybierz produkt z serii Oblepikha Siberica Professional, który powstał na bazie hydrolatu oraz organicznego oleju z rokitnika ałtajskiego. Ta niezwykła syberyjska roślina jest bogata w witaminy, polifenole, aminokwasy, kwasy omega oraz minerały, dzięki czemu wspaniale wpływa na kondycję włosów oraz ich zdrowie.

W naszym asortymencie znalazła się m.in. wegańska pianka z tej linii, która pozwoli uzyskać pożądaną objętość kosmyków, jednocześnie zapewniając im silne odżywienie. Co więcej, zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem wysokiej temperatury, która zwykle pojawia się w trakcie zabiegów stylizacyjnych. Obecność oleju z amarantusa wpływa na zwiększenie produkty keratyny, dzięki czemu włosy stają się silniejsze, mocniejsze, a ich naturalne piękno jeszcze bardziej podkreślone.

Bezpieczna stylizacja ekologicznymi sposobami

Nasze produkty przeznaczone do stylizacji nie tylko pomagają w uzyskaniu pożądanej fryzury, ale również delikatnie pielęgnują kosmyki. Obecność cennych składników ułatwia zatrzymywanie wody wewnątrz struktury, co poprawia stan nawilżenia. Dzięki temu, włosy są bardziej miękkie i pełne blasku. Produkty mogą być aplikowane na lekko zwilżone lub zupełnie suche kosmyki.

pixel