Odżywki

( ilość produktów: 39 )

Odżywki do włosów Natura Siberica to produkty, które powinny znaleźć się w codziennej pielęgnacji każdej osoby chcące zadbaj o swoje kosmyki w sposób kompleksowy. Oferowane przez nas produkty mają właściwości nawilżające, naprawcze i upiększające. W asortymencie znajdzie się także odżywka regenerująca, odbudowująca oraz pobudzająca wzrost. Naturalne składniki sprawiają, iż pielęgnacja jest łagodna i bezpieczna, nawet dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą głowy. Szeroki wybór sprawia, że można z łatwością znaleźć kosmetyk odpowiadający potrzebom włosów.

Ekologiczne odżywki Natura Siberica - ratunek dla Twoich kosmyków

Każdego dnia nasze włosy są narażone na negatywny wpływ czynników zewnętrznych oraz wysoką temperaturę podczas stylizacji. Z tego względu, należy zadbać o dostarczenie im możliwie największej ilości cennych składników, które utrzymają je w dobrej kondycji. Taką rolę pełnią właśnie odżywki. Produkty dostępne w naszej ofercie to kosmetyki bez silikonów SLS i SLES, które nie obciążają włosów i wyróżniają się łagodnym, ale skutecznym działaniem.

W asortymencie można znaleźć m.in. odżywki bez spłukiwania, w sprayu oraz klasyczne wersje, które po upływie czasu wskazanego na opakowaniu należy zmyć. Popularna seria Oblepikha Siberica Professional składa się z kosmetyków wegańskich, będących doskonałym wyborem dla włosów suchych, zniszczonych, przetłuszczających się oraz tych, które utraciły objętość. Wspomniana linia bazuje na hydrolacie z rokitnika - roślinie bogatej w witaminy, kwasy omega oraz cenne minerały. Odżywki z tej serii zapewnią szybką regenerację, uczucie świeżości oraz ochronę przed wysoką temperaturą.

Odżywki do włosów farbowanych, osłabionych i wypadających - co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Certyfikowane i organiczne odżywki z serii Detox Organics to dobry wybór dla osób, którym zależy na nawilżeniu, odbudowie oraz zwiększeniu objętości. W przypadku włosów farbowanych, doskonale sprawdzi się odżywka chroniąca kolor z serii Taiga Siberica. Obecność jagód syberyjskiego jałowca sprawia, że kosmyki zachwycają intensywną barwą i są odporne na jej blaknięcie. Spora ilość aminokwasów zapewnia silne nawilżenie i odżywienie.

Witaminowa odżywka z serii Biała Syberia sprawdzi się z kolei w przypadku włosów tłustych, które potrzebują odświeżenia i przywrócenia naturalnej równowagi. Duża zawartość takich składników jak witaminy A, B1, B2, kwasów omega oraz antyoksydantów sprawia, że kosmyki w krótkim czasie odzyskują zdrowy wygląd i naturalny blask. W naszym asortymencie można znaleźć także odżywki zawierające adaptogeny, takie jak cytryniec chiński czy różeniec górski.

pixel