O marce

Natura Siberica - cosmetics of wild herbs and flowers

Dzika z natury!

Żyjesz w miejskim środowisku, jesteś zabiegana, ciągle masz coś do zrobienia - tworzysz, osiągasz cele i realizujesz marzenia. Odkrywasz i czujesz, że życie jest piękne, bo gdzieś w głębi masz bezgraniczną moc - moc dzikiej natury.

To właśnie ona – naturalna dzikość napędza Cię do działania i odkrywania nowego, a jednocześnie pozwala znaleźć balans, zatrzymuje na chwilę odpoczynku, wytchnienia i tęsknoty do naturalnych korzeni.

Odkrywaj swoją dzikość w kosmetykach Natura Siberica.

Poczuj moc dzikich roślin

Syberyjskie rośliny dzięki wzrastaniu w ekstremalnie zimnym i surowym klimacie, akumulują ponadprzeciętne ilości składników aktywnych, dzięki czemu mają silniejsze działanie niż te pozyskiwane w innych regionach świata. W kosmetykach Natura Siberica Twoja skóra dostaje je w najlepszej, dzikiej postaci.

Doświadczaj działania unikatowych, kosmetycznych formuł z dzikiej Syberii

Receptury Natura Siberica to bogactwo adaptogenów – wyjątkowo silnych roślin, które pozwalają skórze dostosować się do otaczających ją warunków. Chronią przed stresem oksydacyjnym, neutralizują szkodliwe dla skóry wolne rodniki, stopniowo zwiększają naturalną odporność i hamują procesy starzenia.

Olej z nasion sosny syberyjskiej stanowi unikatową, naturalną bazę dla większości kosmetyków Natura Siberica. Doskonale odżywia i nawilża skórę oraz włosy, a dzięki zawartości witamin E i F, wzmacnia naturalną barierę skóry, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem mrozu, wiatru i słońcem. Twoja skóra doceni dobroczynną dawkę dzikich składników.

Poznawaj i doceniaj dzikie zbiory

Rośliny do składników Natura Siberica pozyskiwane są z miejsc ich naturalnego wzrostu i zbierane przez miejscową ludność w okresie największej akumulacji substancji aktywnych w danych gatunkach. Podczas dzikich zbiorów nie pozyskuje się roślin dwa razy z rzędu z jednego miejsca po to, aby zapewnić naturalną odbudowę ekosystemu.

Farmy organiczne Natura Siberica są zlokalizowane w najbardziej odludnych i czystych miejscach Syberii, gdzie na dziesiątkach hektarów, w naturalnych warunkach rosną najlepsze i najbogatsze w substancje odżywcze zioła, kwiaty oraz owoce. To one zasilają unikatowe receptury marki i dbają o Twoją skórę każdego dnia.

Certyfikaty

Unikalna baza produktów

Rośliny pozyskiwane zrównoważoną metodą dzikich zbiorów

Wszystkie surowce pozyskane na Syberii

Adaptogeny występują w składach większości produktów

Certyfikowane przez francuski ECOCERT

Produkty wegańskie, nie testowane na zwierzętach

Pomagaj chronić tradycję dzikich plemion i wspieraj lokalne inicjatywy

Używając kosmetyków Natura Siberica wspierasz razem z marką społeczność Syberii, tworząc dla niej miejsca pracy i chronisz lokalnych mieszkańców wraz ze Stowarzyszeniem Ludności Północy i Dalekiego Wschodu.

W Polsce natomiast 2% z Twoich zakupów wspiera podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie „Droga” i pomagasz im doświadczać lepszego, prawdziwego życia. Możesz być pewna, że dzika natura to również dzikie serce, dba o Ciebie i innych.

Pielęgnuj dzikie piękno swojego ciała.

Dziki charakter Natura Siberica to dzikość osadzona w naturze czystej i nieskazitelnej Syberii, razem z marką możesz już dziś odkryć swoją naturalną, kobiecą dzikość:

  • dzikość w naturalnej syberyjskiej pielęgnacji,
  • dzikość w doświadczaniu pięknych zapachów,
  • dzikość w otaczaniu się nieprzeciętnymi przedmiotami osadzonych w naturze,
  • dzikość w sercu, która instynktownie zaprasza do pomagania,
  • dzikość, która chroni ciało, umysł i dba o równowagę emocje.

Jesteś gotowa na „dziką z natury”?

pixel