Dzieci

( ilość produktów: 19 )

O właściwą pielęgnację swojej skóry trzeba dbać od najmłodszych lat. Jeśli jesteś rodzicem maluchów, koniecznie zaopatrz się w wysokiej jakości naturalne kosmetyki dla dzieci dostępne w sklepie Natura Siberica. Organiczne, wegańskie preparaty mają unikalną formułę bazującą wyłącznie na ekstraktach syberyjskich ziół i jagód. O bezpieczeństwie i skuteczności ich stosowania świadczą przyznane różnym specyfikom przez uznane międzynarodowe organizacje certyfikaty, takie jak ECOCERT czy VEGAN. Pierwszy z tych dokumentów poświadcza oryginalną recepturę produktów, bogatą w rozmaite substancje odżywcze. Drugi natomiast wskazuje na brak w składzie kosmetyków surowców pochodzenia zwierzęcego.

Naturalne kosmetyki dla dzieci – dlaczego warto po nie sięgać?

Kupione w sklepie Natura Siberica ekologiczne, naturalne kosmetyki dla najmłodszych bez SLS oraz SLES świetnie nadają się do codziennej pielęgnacji delikatnej, wrażliwej dziecięcej skóry. Stworzone na bazie hydrolatu produkty doskonale nawilżają i odżywiają włosy, sprawiając, że stają się one miękkie i puszyste. Specyfiki te skutecznie łagodzą podrażnienia. Doskonale chronią one skórę przed odparzeniami , wykazują też działanie regenerujące i oczyszczające. Odpowiednio dobrany certyfikowany kosmetyk dla dzieci może być z powodzeniem stosowany także przez małych alergików. Nawet jego systematyczne używanie nie powoduje bowiem powstania reakcji uczuleniowych.

Ekologiczne, wegańskie kosmetyki dla dzieci – bogaty wybór w naszym sklepie

Zależy nam na tym, aby mali użytkownicy sprzedawanych w Natura Siberica kosmetyków mieli zapewnioną kompleksową ochronę i pielęgnację skóry na każdy dzień. Dlatego nasz asortyment na bieżąco wzbogacamy o kolejne naturalne kosmetyki dla dzieci przeznaczone do codziennego stosowania. Wśród nich znajdziesz m.in. takie preparaty, jak:

  • organiczny krem dla dzieci;
  • wegański olejek do masażu;
  • ekologiczny żel do włosów i ciała;
  • wysokiej jakości pasta do zębów.

Nie ma powodu, abyś jako rodzic ograniczał się wyłącznie do zakupu jednego preparatu. Kompleksowo wyposażona dziecięca kosmetyczka to gwarancja właściwej pielęgnacji ciała malucha.

Organiczne preparaty dla dzieci – ergonomiczne opakowanie to podstawa!

Naturalne kosmetyki dla dzieci z linii Natura Siberica możesz kupić w bardzo wygodnych, ekonomicznych opakowaniach. Skoncentrowana formuła preparatów sprawia, że zwykle wystarczają one na długi czas. Dzięki szczelnemu zamknięciu nie musisz obawiać się zwietrzenia produktów przed upływem terminu ich przydatności do użycia.

pixel