Kremy BB

( ilość produktów: 1 )

Kremy BB - postaw na naturalny makijaż z Natura Siberica

Masz dość ciężkich i trudnych do zmycia podkładów? Marzysz o delikatnym makijażu, który nie obciąży Twojej skóry i pozwoli jej na swobodne oddychanie? Sprawdź kremy BB Natura Siberica i przekonaj się, że naturalny make up może zapewnić Ci nie tylko dobre krycie, ale również skuteczną pielęgnację. Codzienne malowanie się mocnymi kosmetykami nie wpływa dobrze na cerę. Co więcej, wiele kobiet nie czuje się dobrze z podkładem na twarzy, zwłaszcza jeśli ich cera ma tendencje do przetłuszczania się i konieczne jest nakładanie kolejnych warstw w ciągu dnia oraz matującego pudru.

Kremy BB to zdecydowanie najlepsza alternatywa. Pokochasz je za efekt zdrowej, gładkiej i promiennej cery, bez efektu maski. Oferowane przez nas produkty znakomicie wtapiają się w skórę, dzięki czemu wyglądasz naturalnie, a jednocześnie możesz liczyć na ukrycie niedoskonałości w postaci niewielkich przebarwień czy drobnych zaskórników. To dobre rozwiązanie także dla osób zmagających się z dużymi problemami skórnymi, które nie chcą dodatkowo obciążać cery zapychającymi kosmetykami.

BB Correcting Cream - naturalne wykończenie pielęgnacji

Oprócz właściwości typowych dla lekkiego fluidu, kremy BB delikatnie pielęgnują skórę. Produkty Natura Siberica bazują na ekstraktach z roślin, które można spotkać wyłącznie na dzikich terenach Syberii. Z uwagi na fakt, iż rośliny musiały przez lata zaadaptować się do ciężkich warunków, jakie panują w tych rejonach, zawierają niezwykle cenne składniki, które wywierają pozytywny wpływ na skórę.

Masz zatem pewność, że dostarczasz cerze wszystko, co najlepsze, a przy okazji dbasz o atrakcyjny wygląd i podkreślasz swoje piękno. W naszej ofercie znajdziesz również organiczne kremy BB, które dodatkowo posiadają certyfikat potwierdzający obecność minimum 95% składników pochodzenia naturalnego. Te produkty nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji typu barwniki, konserwanty czy składniki ropopochodne.

Makijaż i pielęgnacja w jednym - postaw na kremy BB

Oferowane przez nas kosmetyki zawierają m.in. hydrolat z herbaty kurylskiej, bogatej w witaminę C oraz cenne olejki eteryczne. Dzięki temu, jesteś w stanie zapewnić skórze dodatkową porcję nawilżenia, w ogromnym stopniu poprawiając jej wygląd. Nie musisz również martwić się o widoczność niedoskonałości, gdyż krem BB skutecznie ukryje to, co trzeba. Zapomnij o przesuszeniu cery i widocznych skórkach. Postaw na naturalny makijaż na co dzień i szczególne okazje.

pixel