Hydrolaty

( ilość produktów: 14 )

Hydrolaty to jedne z najbardziej tajemniczych produktów roślinnych znanych już od czasów starożytnych. Nazywane są często wodami roślinnymi lub kwiatowymi. W nowoczesnej kosmetologii zyskują coraz większe zastosowanie ze względu na swoje unikalne właściwości oraz naturalne pochodzenie. W sklepie Natura Siberica możesz nabyć wysokiej jakości naturalne, ekologiczne kosmetyki powstałe na bazie hydrolatów. Wegańskie, organiczne produkty świetnie sprawdzają się zwłaszcza jako specyfiki do wszystkich rodzajów włosów, zapewniając im optymalny poziom nawilżenia.

Ekologiczne preparaty na bazie hydrolatu – zalety stosowania

Naturalna pielęgnacja włosów na bazie hydrolatów z organicznych roślin syberyjskich to naturalne odżywienie dla skóry głowy i włosów. Bezpieczna, minimalizująca ryzyko podrażnień pielęgnacja zestawia odżywcze hydrolaty z roślin syberyjskich z naturalną roślinnością również pochodzącą z tego regionu. Unikalna formuła preparatów bazująca wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego gwarantuje najwyższą skuteczność ich działania. Efektywnie wzmacniają one i odbudowują włosy, chroniąc je przed oddziaływaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dodatkowo zapewniają fryzurze miękkość i puszystość.

Kosmetyki na bazie hydrolatu w naszej ofercie

W sklepie Natura Siberica możesz nabyć wegańskie kosmetyki, których formuła została oparta na takich składnikach jak hydrolaty. Wśród nich można wymienić np.:

  • organiczny, certyfikowany szampon do włosów przetłuszczających się;
  • naturalna odżywka do włosów osłabionych;
  • naturalny szampon do włosów farbowanych.

Żaden z wymienionych produktów nie ma w składzie silikonów SLS i SLES.

Kosmetyki Natura Siberica – jakość potwierdzona certyfikatami

Kosmetyki Natura Siberica z hydrolatami uzyskały certyfikaty ECOCERT COSMOS ORGANIC oraz Vegan Society co jest gwarancją, że produkty te są przyjazne zarówno dla skóry, jak i dla środowiska naturalnego.

pixel